Středisko Diakonie ČCE v Krabčicích

Co jsme?

Diakonie ČCE Krabčice je nestátní organizace poskytující sociální služby pro seniory. Specializujeme se na péči o lidi s Alzheimerovou nemocí. Působíme na Podřipsku již 150 let. Naši ambicí je budovat domov pro naše rodiče.
Provoz služby finančně podporuje Ústecký Kraj

Sociální pracovník/pracovnice

Nestátní nezisková organizace Diakonie ČCE – středisko v Krabčicích poskytuje pobytové služby pro seniory. Domov odpočinku ve stáří má dlouhodobé zkušenosti v oblasti péče o seniory a lidi s Alzheimerovou nemocí. Ve své práci akcentujeme individuální a profesionální přístup a podporu v nezávislosti uživatelům. Nabízíme práci v prestižní nestátní neziskové organizaci zajišťující kvalitní sociální služby a usilující o profesionální růst zaměstnanců. Sociální pracovník v domově patří mezi klíčové postavy, který vedle práce s rodinou, žadatelem a následně uživatelem přináší odborné poradenství, rozvíjí metodickou činnost a podílí se na charakteru služby.

 

Přijme nového spolupracovníka na pozici: Sociální pracovník

Předpoklady:

Vysoká škola nebo Vyšší odborná škola sociální práce, praxe vítána,

trestní bezúhonnost,

znalost práce na PC,

řidičské oprávnění sk. „B“,

odhodlání profesně růst.

pracovní poměr:

HPP

Nabízíme:

možnost profesního růstu,

zajímavé finanční ohodnocení

 

Uchazeči o tuto pozici zasílejte svá CV a motivační dopis personalistce střediska paní Lence Muhrové do 15. prosince 2015. O termínu výběrového řízení Vás budeme informovat.

Kontaktní osoba:

Lenka Muhrová - personalistka

tel:           417 639 684

mobil:      739 244 641

e-mail:     muhrova.krabcice@diakonie.cz

Místo:Diakonie ČCE středisko v Krabčicích
Typ vztahu:Plný úvazek
Nástup:2. ledna 2016
Výběrové řízení:Ano
Kontaktní osoba:Lenka Muhrová
NAZEV WEBU
Diakonie ČCE Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královehradecky kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Pardubický kraj Jihomoravský kraj Olomoucký kraj Zlínský kraj Moravskoslezsky kraj Středočeský kraj Praha